چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی
SharePoint
 

همزمان با چهل و دومین دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد  ؛

دانشگاه پیام‌نور، دانشگاهی است با هویت ایرانی - اسلامی که برای ایفای نقش و مسئولیت خود در جهت تحکیم جایگاه علمی و پژوهشی در میان دانشگاه‌های باز و آموزش از راه دور دنیا به گسترش رشد و تعالی تقوی و فضائل انسانی، تعمیق جنبش نرم افزاری، امید بخشیدن و گسترش دامنه دانش، یادگیری در همه جا، همه وقت و برای همه در محیطی ایمن و مبتنی بر عدالت در راستای سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران در سطح ملّی و جهانی اهتمام می‌ورزد.

​​ادامه مطلب ......

پنجشنبه 1399/11/16
همزمان با چهل و دومین دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد  ؛

مراسم بزرگداشت دهه مبارکه فجر و افتتاح کانون شکوفایی خلاقیت دانشگاه پیام نور مرکز تاکستان ...

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به مناسبت دهه مبارکه فجر، روز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و بزرگداشت مقام مادر، کانون شکوفایی و خلاقیت مرکز تاکستان افتتاح و از بانوان و دانشجوی رتبه برتر جشنواره قرآن و عترت دانشگاه تجلیل شد.

این مراسم با حضور معاون، برخی مدیران ستادی دانشگاه، سرهنگ حسینی فرمانده محترم سپاه ناحیه شهرستان تاکستان و همراهان و همچنین رئیس و همکاران مرکز تاکستان در محل سالن جلسات ساختمان دانش این مرکز برگزار گردید.

چهارشنبه ۱۵ بهمن ۹۹

سالن جلسات دانشگاه پیام نور مرکز تاکستان

40f693ce-aa22-4515-89c8-1292f8e8e12a.jpg

​آدرس : قزوین ،میدان شهید حسن پور ، مجتمع ادارات نواب صفوی،دانشگاه پیام نور قزوین- صندوق پستی : 878 نمابر : 02833374081پست الکترونیک info.qazvin@pnu.ac.ir​  -  مراجعه به سایت قدیم دانشگاه 

تمامی حقوق این سایت متعلق است به دانشگاه پیام نور
کل بازدیده ها: 207601
جمعه 8 اسفند 1399