چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی
SharePoint
 

به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان قزوین:

دانشگاه پیام‌نور، دانشگاهی است با هویت ایرانی - اسلامی که برای ایفای نقش و مسئولیت خود در جهت تحکیم جایگاه علمی و پژوهشی در میان دانشگاه‌های باز و آموزش از راه دور دنیا به گسترش رشد و تعالی تقوی و فضائل انسانی، تعمیق جنبش نرم افزاری، امید بخشیدن و گسترش دامنه دانش، یادگیری در همه جا، همه وقت و برای همه در محیطی ایمن و مبتنی بر عدالت در راستای سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران در سطح ملّی و جهانی اهتمام می‌ورزد.

​​ادامه مطلب ......

پنجشنبه 1399/11/9
به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان قزوین:

شورای فرهنگی بهمن ماه دانشگاه پیام نور استان قزوین برگزار شد ...


به گزارش روابط عمومی، شورای فرهنگی استان قزوین با حضور اعضای محترم جهت بحث و تبادل نظر پیرامون فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه با رویکرد برنامه های اختتامیه جشنواره خاطره با طعم کرونا، دهه مبارکه فجر و روز مادر  تشکیل شد.

بنابراین گزارش، تشکیل کمیته های اجرایی جشنواره ملی خاطره نویسی با طعم کرونا، برگزاری وبینار و برنامه های ویژه دهه فجر و همچنین گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن، از اهم موضوعات طرح شده در این شورا بود.

چهارشنبه ۸ بهمن ماه ۹۹

سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه

b5ed85ff-e757-47fc-9d48-c4d06d5781be.jpg


​آدرس : قزوین ،میدان شهید حسن پور ، مجتمع ادارات نواب صفوی،دانشگاه پیام نور قزوین- صندوق پستی : 878 نمابر : 02833374081پست الکترونیک info.qazvin@pnu.ac.ir​  -  مراجعه به سایت قدیم دانشگاه 

تمامی حقوق این سایت متعلق است به دانشگاه پیام نور
کل بازدیده ها: 212940
چهارشنبه 13 اسفند 1399