چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی
SharePoint
 

به همت مدیریت پژوهشی و کارآفرینی دانشگاه پیام نور استان قزوین صورت گرفت ؛

دانشگاه پیام‌نور، دانشگاهی است با هویت ایرانی - اسلامی که برای ایفای نقش و مسئولیت خود در جهت تحکیم جایگاه علمی و پژوهشی در میان دانشگاه‌های باز و آموزش از راه دور دنیا به گسترش رشد و تعالی تقوی و فضائل انسانی، تعمیق جنبش نرم افزاری، امید بخشیدن و گسترش دامنه دانش، یادگیری در همه جا، همه وقت و برای همه در محیطی ایمن و مبتنی بر عدالت در راستای سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران در سطح ملّی و جهانی اهتمام می‌ورزد.

​​ادامه مطلب ......

شنبه 1399/11/4
به همت مدیریت پژوهشی و کارآفرینی دانشگاه پیام نور استان قزوین صورت گرفت ؛

🔻 افتتاح دفتر کانون شکوفایی خلاقیت در دانشگاه پیام نور واحد الوند ...

 دفتر کانون شکوفایی خلاقیت در دانشگاه پیام نور الوند با حضور رئیس اداره پژوهش، کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور، رییس پارک علم و فناوری استان قزوین، معاون فرماندار شهرستان الوند، رئیس و کارکنان دانشگاه پیام نور واحد الوند، دفتر کانون شکوفایی خلاقیت در دانشگاه پیام نور الوند افتتاح گردید.

با افتتاح دفتر شکوفایی خلاقیت، مهندس حیدری  صاحب ایده در زمینه تولید قارچ های دارویی گانودرما و ایرینجی مقدمات اولیه جهت شروع تولید این گونه از قارچ های دارویی در دانشگاه پیام نور الوند را آغاز کرد.

شایان ذکر است ؛ این دو قارچ جزء قارچ های دارویی است که در تولید داروهای تقویت سیستم ایمنی و مکمل های غذایی کاربرد بسزایی دارند.

6b42c836-36a7-4149-9674-816cb89d34cd.jpg

​آدرس : قزوین ،میدان شهید حسن پور ، مجتمع ادارات نواب صفوی،دانشگاه پیام نور قزوین- صندوق پستی : 878 نمابر : 02833374081پست الکترونیک info.qazvin@pnu.ac.ir​  -  مراجعه به سایت قدیم دانشگاه 

تمامی حقوق این سایت متعلق است به دانشگاه پیام نور
کل بازدیده ها: 212884
چهارشنبه 13 اسفند 1399